Strony internetowe odpowiednie dla twojej firmy

ksiazki

fektowna strona internetowa jak i świadczenie usług „online” to jedna z ważniejszych cech nowoczesnej firmy. Lecz ładny projekt to nie wszystko. Taka witryna musi w sobie zawierać łatwość dostępu do informacji, logiczny porządek oraz funkcjonalność, tak, aby przyciągać jak najwięcej klientów. I jaki jest sens posiadania strony www kiedy potencjalny klient nie jest w stanie odnaleźć Twojej firmy w wyszukiwarce google, yahoo...?

revo dostarcza innowacyjnych rozwiązań by rozwinąć wizerunek Waszej firmy. Czy jest to tylko prosta strona internetowa, którą możecie samodzielnie uzupełniać, czy też strona z użyciem Flash, możecie liczyć na współpracę i wyszukane rozwiązania.

obecnych czasach Twoi dotychczasowi jak i przyszli klienci oczekują, że wszelkie informacje o firmie znajdą w internecie. Internet jest więc najlepszym narzędziem w interesach. Posiadanie dobrze, graficznie i logicznie, zaprojektowanej strony rodzi zaufanie Państwa Klientów do firmy.

MUZYKA DO STRON WWW

Trevo skomponujemy również muzykę do stron internetowych, lub jako podkłady muzyczne, podkłady do kartek elektronicznych, jak też'Loopy' do animacji we flashu i reklam. Muzyka może być dostarczona jako pełen utwór (z wprowadzeniem i zakończeniem) lub jako muzyczny loop (kawałek który się sam nieskończenie powtarza). Z racji ich małych objętości, nasze royalty free loopy muzyczne szybko się ładują, stąd też są zalecane do animacji flash i na strony internetowe.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TWORZENIE STRON WWW CENNIK

Pojedyncza strona internetowa
To strona o wymiarze ok A4, zawierająca informacje o firmie, czym się zajmuje, jak się z firmą skontaktować z linkiem emailowym.
250 zł
Strona internetowa z 4/5 zakładkami
Prosta strona z czterema lub pięcioma podstronami, takimi jak: główna, o nas, produkty, formularz kontaktowy, itp.
600 zł
Strona internetowa z 10 zakładkami
Jak wyżej, możemy zaoferować 4 fotografie. Podstawowe optymalizacje są w cenie.
1100 zł
Więcej niż 10 stron do negocjacji
Animacje flash, portfolio, i banery reklamowe od 250 zł
Aktualizacja stron www 30 zł za godz.
Muzyka do stron internetowych
od 100 zł

Do cen należy doliczyć 23% VAT

PROJEKT KSIĄŻEK

Skład i łamanie książek
Łamanie tekstu
Skład tekstu
Okładki
Ilustracje
Layout książki

STRONY WWW

HTML i CSS
Strona portfolio
Strona internetowa Flash
Bannery reklamowe Flash
Muzyka do stron www
SEO

KONTAKT

Projekt książek
ksiazki@studiotrevo.pl

Strony www
internet@studiotrevo.pl